Ярошевич Олег Андрійович
Голова політичної партії «РАЗОМ СИЛА»
Національний політичний та громадський діяч, благодійник та меценат. Є засновником і головою громадської організації «Всеукраїнська організація «АВТО ЄВРО СИЛА».

Народився в селі Шкарівка, Білоцерківський район, Київська область, Україна. У 2000 році закінчив Білоцерківський Аграрний Університет, спеціальність – менеджер зовнішньоекономічної діяльності. У 2003 році закінчив Національний Університет ім.Тараса Шевченка, спеціальність – фахівець з права.
Починаючи з 2000 р., є керівником охоронної фірми «МІТРІДАТ-ПОСТ» та радіо телекомунікаційної компанії «АЕРОТЕЛЕКОМ». Засновник інноваційної компанії ТОВ «ВОДОРОД» 2019 р..

З 2016 р., є засновником і головою громадської організації «Всеукраїнська організація „АВТО ЄВРО СИЛА"». Ця громадська організація об'єднала власників транспортних засобів з іноземною реєстрацією, захищає їх права та інтереси від незаконних та протиправних дій з боку представників органів державної влади, а також від інших осіб приватного або публічного права, займається вдосконаленням законодавства України шляхом підготовки проєктів нормативно правових актів тощо.

На початку 2019 р., засновник політичної партії «Разом Сила».