News

Конференція Волинської обласної організації

До уваги всіх учасників виборчого процесу місцевих виборів 2020. Конференція Волинської обласної організації політичної партії «РАЗОМ СИЛА» щодо висунення кандидатів на місцеві вибори 25 жовтня 2020 року.

Згідно з част. 3 статті 218 Виборчого кодексу України Волинська обласна організація політичної партії «РАЗОМ СИЛА» повідомляє про проведення конференції Волинської обласної організації політичної партії «Разом сила» Конференція з метою висування кандидатів в депутати районних, сільських, селищних, міських рад, сільських, селищних, міських голів на території Волинської області на чергових та перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. Захід відбудеться у місті Луцьк, вул. Івана Огієнка, 20, 20.09.2020 о 15:00 годині.

Заявки на акредитацію представників засобів масової інформації, які мають намір бути присутніми на конференції Волинської обласної організації політичної партії «РАЗОМ СИЛА» подаються на електронну адресу: razomsila.post@gmail.com. Не пізніше ніж за добу до проведення конференції.