News

Конференція Київської обласної організації

До уваги всіх учасників виборчого процесу місцевих виборів 2020. Конференція Київської обласної організації політичної партії «РАЗОМ СИЛА» щодо висунення кандидатів на місцеві вибори 25 жовтня 2020 року.

Згідно з част. 3 статті 218 Виборчого кодексу України Київська обласна організація політичної партії «РАЗОМ СИЛА» повідомляє про проведення конференції Київської обласної організації політичної партії «Разом сила» Конференція з метою висування кандидатів в депутати районних, сільських, селищних, міських рад, сільських, селищних, міських голів на території Київської області на чергових та перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. Захід відбудеться у місті Києві, Бульвар Лесі Українки, 28 офіс-1, 20.09.2020 о 12:00 годині.

Заявки на акредитацію представників засобів масової інформації, які мають намір бути присутніми на конференції Київської обласної організації політичної партії «РАЗОМ СИЛА» подаються на електронну адресу: razomsila.post@gmail.com. Не пізніше ніж за добу до проведення конференції.