Політична партія Разом Сила в Славській ОТГ.
Проблематика Славської ОТГ:

Ми йдемо на вибори, тому що хочемо змінити життя наших мешканців на краще. Знаємо потреби громадян та зможемо їх вирішити.
1. Інфраструктура Славської ОТГ
Проблема: у населених пунктах дефіцит місць у дитячих садочках. Мешканці Славського ОТГ не мають змоги влаштувати дитину в садок чи дошкільний заклад через черги, які закінчуються вже тоді, коли дитина має йти до школи. Відсутність дитячих майданчиків.

Рішення
: першочергово необхідно побудувати дитячі майданчики, садки, дошкільні заклади. Виділення бюджетних коштів і території під негайне будівництво садків, дитячих майданчиків та муніципальні будівлі.
2. Медицина
Проблема: відсутність в Славській ОТГ сучасної клініки та лабораторії. Медицина не якісна. Люди вимушені їздити в інші міста, щоб отримати медичну допомогу чи зробити аналізи. У зв'язку з великою кількістю туристів та екстремальних видів спорту у селищі часто трапляються переломи та інші травми.

Рішення: необхідно термінове будівництво сучасного травмопункту. Та забезпечення міської лікарні необхідним обладнанням.
3. Дорожня інфраструктура
Проблема: відсутність дорожньої інфраструктури. До всіх населених пунктів ( 15 сіл) відсутнє тверде дорожнє покриття.

Рішення: необхідно регулярне поетапне будівництво всіх доріг.
4. Земельні проблеми
Проблема: Роздача земельних ділянок не місцевим жителям, в особливо великих масштабах.

Рішення:
виявлення фактів, повернення та роздача землі місцевому населенню. Надання ділянок учасникам АТО, допомога в приватизації власних земельних ділянок. Обмеження надання земельних ділянок не місцевим жителям.
5. Вирубка лісу
Проблема: за останні 10 і більше років пройшла масова вирубка лісів. Як наслідок часті повені, зсуви землі та зменшення рівня води у криницях.

Рішення: повна заборона на законодавчому рівні вивоз лісу кругляка за межі району. Та зобов'язати місцеві лісопереробні підприємства забезпечити повний цикл переробки деревини на місці.
6. Транспортне сполучення
Проблема: Відсутність транспортного сполучення між населеними пунктами.

Рішення:
організувати транспорт для сполучення з центром ОТГ та населеними пунктами.
7. Культурні питання
Проблема: відсутність закладів для культурного розвитку дітей та молоді. Відсутність спортзалу.

Рішення:
створити заклади для культурного розвитку молоді, різноманітні гуртки, будівництво спортзалу.
Зв'язатися з нами:
+38 (097) 786 34 29
kinashivanna22@gmail.com