Політична партія Разом Сила в Білгород-Дністровському.
Проблематика Білгород-Дністровського

Місто Білгород-Дністровський сьогодні як ніколи потребує професійного підходу до розв'язання проблем у різних сферах: житлово-комунальному господарстві, економіці, охороні здоров'я, освіті, культурі та в соціальному забезпеченні.

1. Занепад комунальної сфери Білгород-Дністровського.

Проблема: комунальне господарство міста потребує суттєвих змін.
Рішення: у найкоротші терміни провести незалежний аудит усіх комунальних підприємств. На підставі аудиту дати оцінку ефективності їхньої роботи, зробити висновки по кожному об'єкту. На початку 2021 року затвердити план заходів, направлених на виведення комунальних підприємств до кінця 2021 року на беззбитковий рівень. У січні 2021 року винести на розгляд міської ради перспективний план розвитку всіх міських комунальних підприємств на період до 2026 року.

2. Розвиток медичної галузі.

Проблема: недостатнє фінансування сфери охорони здоров'я, через що населення не може отримувати високий рівень медичних послуг.
Рішення: На квітневій сесії міськради винести на затвердження план заходів із перспективного розвитку охорони здоров'я жителів Білгорода-Дністровського на період до 2026 року. Внести в план питання фінансування та мотивації медичного персоналу, заходи із залучення молодих фахівців, проведення капітальних ремонтів в установах охорони здоров'я та оснащення новим медобладнанням.

3. Благоустрій Білгород-Дністровського потребує негайного доопрацювання.

Проблема: людям нема, де прогулятися в місті, тому що парки відпочинку у занедбаному стані.
Рішення: прослідкувати за тим, аби до серпня 2021 року міська рада затвердила проєкт історико-архітектурного опорного плану міста. У березні 2021 року затвердити план почергової реконструкції міських парків, встановивши, що терміни реконструкції по кожному об'єкту не повинні перевищувати двох років. Ввести в практику діяльності виконавчого комітету непорушне правило — проводити роботи з реконструкції міських об'єктів благоустрою тільки за наявності повного архітектурного проєкту, який пройшов експертну та громадську експертизу.


4. Зміни в інфраструктурі Білгород-Дністровського.

Проблема: інфраструктура міста потребує негайної модернізації; на порядку денному – питання газифікації, водопостачання та ремонт доріг.
Рішення: у травні 2021 року затвердити проєкт програми 2014 року «Оптимізації системи водопостачання міста» і негайно почати її реалізацію.
Вжити екстрених заходів щодо завершення до 2024 року газифікації міста, проклавши газопроводи високого і середнього тиску і встановивши газорозподільні пункти.
Скласти перспективний план капітальних ремонтів дорожнього покриття та влаштування тротуарів міста до 2026 року з урахуванням думки громадськості, з пріоритетом вантажно-пасажирських потоків і туристичної привабливості міста.

5. Будівництво та модернізація освітніх установ та об'єктів.

Проблема: чимало освітніх об'єктів у місті потребують негайного ремонту та модернізації задля зручності та безпеки усіх учасників навчально-виховного процесу.
Рішення: у травні 2021 року затвердити єдиний план капітальних ремонтів установ освіти міста на період до 2026 року, що передбачатиме:
  • переобладнання харчоблоків навчальних та дошкільних закладів за новою системою організації харчування;
  • обладнання освітніх будівель міста автоматичною системою пожежогасіння;
  • будівництво нових шкільних спортивних майданчиків;
  • забезпечення всіх освітніх установ фільтрованою питною водою.


Зв'язатися з нами:
+38 (096) 312 57 75
razomsila2020@gmail.com